• Terapia prowadzona stacjonarnie - 840 zł na miesiąc (od września do czerwca). Opłaty regulowane są do 10-go dnia każdego miesiąca na konto IWRD Przedszkola Specjalnego dla Dzieci z Zaburzeniem
  • Terapia prowadzona on-line - 500 zł na miesiąc (jeśli zaistnieje konieczność, np. ze względu na Covid19*)
  • W okresie wakacyjnym (lipiec-sierpień) opłaty nie są pobierane, mimo zajęć terapeutycznych prowadzonych zgodnie z zatwierdzonym terminarzem zajęć.
  • Wyżywienie dziecka (catering) jest dodatkowo płatny.
  • Rodzice zobowiązują się do zakupu niektórych materiałów/pomocy edukacyjnych, które będą stanowiły wyłączną własność ich dziecka.
  • Wszelkie wpłaty można regulować przelewem lub w sekretariacie. Wyjątkiem są opłaty za catering realizowane wyłącznie w gotówce, płatne w sekretariacie IWRD.

Dane potrzebne do wpłaty

Przedszkole Specjalne dla Dzieci z Zaburzeniem Autystycznym
Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka (IWRD)
ul. Malczewskiego 139