Przedszkole Specjalne dla Dzieci z Zaburzeniem Autystycznym ma swoją wyjątkową charakterystykę. Między innymi wyróżnia się tym, że ściśle współpracuje w terapii dziecka z rodzicami. Stanowią oni integralną część zespołu terapeutycznego.

W związku z wyjątkowym i niezbywalnym miejscem rodziców w terapii, okresowo dokonują oni ewaluacji przebiegu terapii. Ewaluacja ta pozwala na:

• właściwe kierowanie procesem terapeutycznym
  • monitorowanie osiąganych wyników
  • doskonalenie komunikacji między terapeutami a rodzicami.

Dodatkowo regularna ewaluacja rodziców przyczynia się do utrzymywania wysokiej jakości świadczonej przez nas terapii.