Informacja dotycząca wznowienia zajęć po przerwie wakacyjnej!

Szanowni Państwo,

Mając na względzie rosnącą liczbę zachorowań na Covid-19 oraz większe niebezpieczeństwo zakażenia się w czasie wakacyjnych podróży, organ prowadzący przedszkole zdecydował, że w poniedziałek 17 sierpnia 2020r. wszyscy pracownicy zostaną ponownie przebadani testem na obecność przeciwciał na COVID-19.
W związku z tym 17.08.2020r. zajęcia zostają odwołane.

Zdajemy sobie sprawę z wynikających z tego niedogodności, ale dzięki podjętym krokom chcemy jak najbezpieczniej wznowić działalność przedszkola, zminimalizować niebezpieczeństwo nieświadomego zarażania się, a co za tym idzie zachorowania, czy objęcia kwarantanną całej placówki oraz wychowanków i ich rodzin.

Mamy nadzieję, że tak jak poprzednio nasi pracownicy będą mieli wyniki ujemne, i będziemy mogli rozpocząć zajęcia we wtorek 18 sierpnia, według rozkładu obowiązującego w lipcu.
Jeśli ze względu na uzyskane wyniki niemożliwe okazałoby się otwarcie placówki, natychmiast zostaną Państwo o tym powiadomieni.

dr Anna Budzińska
Dyrektor IWRD

Zapraszamy do odwiedzania naszego FB, gdzie znajdą Państwo zawsze najnowsze informacje, co też się u nas dzieje - TUTAJ

INFORMACJA!

Każde dziecko objęte terapią w Przedszkolu Specjalnym dla Dzieci z Zaburzeniem Autystycznym, na pisemny wniosek rodziców, może zostać przebadane wystandaryzowanymi testami określającymi poziom funkcjonowania intelektualnego nie częściej niż raz na 12-14 miesięcy.

Badanie dziecka wykonane w Instytucie Wspomagania Rozwoju Dziecka w Gdańsku jest BEZPŁATNE.