Koronawirus - informacje dla Rodziców!

Rodzicu!

Ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka, zajęcia zostaną zawieszone od 12 marca br. do odwołania.

>  jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS;
> przekaż osobom, które będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny;
>  rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;
> śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora przedszkola.

Zapraszamy do odwiedzania naszego FB, gdzie znajdą Państwo zawsze najnowsze informacje, co też się u nas dzieje - TUTAJ

INFORMACJA!

Każde dziecko objęte terapią w Przedszkolu Specjalnym dla Dzieci z Zaburzeniem Autystycznym, na pisemny wniosek rodziców, może zostać przebadane wystandaryzowanymi testami określającymi poziom funkcjonowania intelektualnego nie częściej niż raz na 12-14 miesięcy.

Badanie dziecka wykonane w Instytucie Wspomagania Rozwoju Dziecka w Gdańsku jest BEZPŁATNE.